עורך דין בנקים

עורך דין אלי פיטרו צבר ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות מול בנקים. עורך דין בנקים ייצג אותך מול הבנק כאשר הבנק תובע אותך, מאיים לסגור את חשבונך, כאשר חשבונך נסגר וכן במקרים בהם פנה הבנק להוצאה לפועל או לבית המשפט בתביעה להסדרת החוב. בנוסף, עורך דין בנקים ייצג אותך מול הבנק כאשר הבנק התרשל בתפקידו, ואתה הוא זה שמגיש את התביעה. כך או כך, צריך שעורך הדין המייצג אותך מול הבנק יהיה מומחה  בתחום, וידע לעקוף כל מכשול שיציגו הבנק ועורכי דינו.

תביעות בנקים

תביעות בנקים הן תביעות שהבנקים מגישים כנגד לקוחותיהם. אלו יכולות להיות תביעות להסדרת חובו של הלקוח לבנק, סגירת החשבון, וכן הגדרת החשבון כמוגבל או חדל פירעון. לסגירת חשבון הבנק השלכות קשות הן על הלקוח בעל החוב, והן על כל מי שקשור אליו עסקית – ספקים ולקוחות. הטיפול בתביעת הבנק צריך להיות כמה שיותר מהיר, על מנת לצמצם ככל ששניתן את הפגיעה בך ובקשריך העסקיים.

תביעות נגד בנקים

 קשה להאמין, אבל גם מוסד מאורגן ומסודר, כמו בנק, עושה טעויות. כאשר הבנק מתרשל בעבודתו ועושה פעולות שמסכנות את כספי הלקוח או מפלות אותו, כמו חישובי ריבית חובה מול ריבית זכות, אזי הלקוח יכול לתבוע את הבנק. אלי פיטרו, בהיותו עורך דין בנקים מנוסה, ייצג אותך בכל מקרה בו תבקש להגיש תביעה נגד הבנק.

האזרח הקטן מול הבנק הגדול

 כאשר האזרח הפשוט מתמודד מול בנק בזירה המשפטית, נראה כאילו המאבק אינו הוגן, וכי אין אפשרות שהאזרח יזכה לסעד המשפטי אותו הוא מבקש. הבנק מיוצג על ידי משרדי עורכי דין גדולים, המעסיקים צוות גדול של עורכי דין, בעוד שהאזרח בדרך כלל מיוצג על ידי משרד עורכי דין קטן. אולם הידע והבקיאות של עורך הדין אלי פיטרו, יביאו לכך שההתמודדות תהיה שווה בכוחה, וכי הסיכויים לטובתך יגדלו.

אל תבזבז זמן

 במקרים בהם הבנק מבצע הליכים נגדך, חשוב שתפנה כמה שיותר מהר לעורך דין בנקים. לפעמים תוכל להשיג פשרה או להגיע להסכם שימנע הלכים משפטיים. עורך דין בעל ניסיון בתחום תביעות בנקים ילווה אותך וייצג אותך מול הבנק, עד שיושגו פשרה או הסדר טוב עבורך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין חוזים בתל אביב