תביעות מול הבנקים

על פי הערכות שווי חובות לבנקים של הישראלים מגיע ללמעלה מ-100 מיליארד שקל לא כולל משכנתאות. חובות אלו נובעות מהלוואות ואשראי שהישראלים לקחו במהלך השנים לצרכים שונים. הרבה פעמים, במיוחד כשמדובר באזרח הקטן שאין לו מערך של יחסי ציבור ואין לו יכולת החזר על הנייר דומה לזו של בעל הון, הבנק נוקט נגדו צעדים שונים, כשהמטרה של הבנק הוא כמובן לקבל את החוב שלו בחזרה ואם לא אז להעניש בצורה מרתיעה את בעל החוב, בשביל שלקוחות אחרים של הבנק ייראו שעדיף להם לא להיכנס לחובות.

על מנת להתמודד עם הבנקים יש צורך למצוא עורך דין תביעות תל אביב או בכל מקום אחר. עורך דין כזה מתמחה בהגשת תביעות כנגד חובות לבנקים וכן בייצוג משפטי במסגרת של תביעות מול הבנקים. אלו יכולות להיות תביעות כנגד הצעדים השונים שהבנקים נוקטים או לחילופין תביעות להסדרת החובות בצורה שונה. כמו כן ניתן להגיש תביעות נגד מדיניות הבנקים, לעיתים מדובר על תביעות עקרוניות שפסק הדין בעניינן עלול להשפיע לא רק הלקוח אותו מייצג עורך דין תביעות תל אביב אלא גם לקוחות בתיקים אחרים ובמקומות אחרים.

לכן חשוב, אם אנחנו סובלים מחובות לבנקים ועומדים להתחיל במסכות תביעות מול הבנקים, להיות מיוצגים על ידי עורכי דין מהשורה הראשונה. עורכי דין בעלי ניסיון בתחום, כאלה שיכולים לתת לנו מספיק כלים בשביל להתמודד בתביעה, כלים משפטיים אך לא רק אלה גם כלים רעיוניים יצירתיים אשר יעזרו לנו וישמשו אותם במהלך המשפט. עלינו לבחור עורכי דין שיכולים לייצג אותנו בצורה חכמה ומושכלת בבית המשפט, להציג את הטיעונים שלנו בצורה לוגית ברורה, להכין תיק ראיות ועובדות אשר יצליחו להפריע ולהרוס את הקו של הבנק ומנגד לעזור לנו לבנות טיעון מנצח.

עורך דין מנוסה יודע שהקרב איננו רק בבית המשפט אלא גם בחוץ, עם זה במפגשי מו"מ, במפגשי גישור ובכל הדיאלוג שאנחנו מנהלים עם הבנק מהרגע שהחלטנו ללכת על תביעה. מכאן שהניסיון שלו צריך להיות בכל אחת מהזירות.

לשם כך בדיוק אנחנו רוצים להמליץ לכם על עו"ד אלי פיטרו, עורך דין בכיר אשר מתמחה בתביעות מול הבנקים. צוות המשרד ועו"ד פיטרו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין שקשור לבנקים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמו קשר והוא יטפל בעניינכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורכי דין לתביעות בנקים