עורכי דין לתביעות בנקים

כשאנחנו רואים בתוכנית טלוויזיה או בסרטים משרד עורכי דין מייצג אזרחים מהשורה כנגד בנקים גדולים, זה תמיד רומנטי ומיוחד, דוד הקטן נלחם גוליית הגדול ובדרך כלל גם מנצח אותו, זו הרי טלוויזיה וזה סרט, אז בשביל שהסוף יהיה טוב, האזרח הקטן חייב לנצח את הבנק הגדול.

במציאות זה כמובן שונה. אנחנו יכולים למצוא לא מעט משרדי עורכי דין לתביעות בנקים אך מנגד לבנקים יש סוללת עורכי דין משומנת וחזקה, עורכי דין מהחזקים בישראל אשר מוכנים למאבק משפטי ארוך וממושך. צריך לזכור שלהבדיל מהאזרח הקטן שתקציבו מוגבל ובוודאי להבדיל ממשרד עורכי דין לתביעות בנקים אשר מוגבל גם בכוח אדם וגם בתקציב, הרי שהבנקים יכולים להיעזר בתקציב אינסופי כמעט ולכן אין להם בעיה לעמוד מול הגורמים השונים שתובעים אותם עד אשר הצד השני יתפשר או יוותר על תביעתו.

אז למה בכל זאת מגיש עורך דין תביעות במרכז או בכל מקום אחר נגד בנקים? ממספר סיבות. ראשית, כשאתה נכנס לבית משפט, כמו במקרים אחרים בחיים, אתה יודע איך אתה נכנס ולא יודע איך אתה יוצא. אם יש שופט שקשור לרחשי הציבור, מאוד יכול להיות שהוא יעדיף ללכת עם התביעה ולא עם הנתבע, קרי עם הבנק. יכול להיות שהחוק עומד לצד התובע וכך בית המשפט יפרש זאת.

סיבה שנייה, הרבה מאוד עורכי דין לתביעות בנקים רואים בתביעה קרש קפיצה שיאפשר להם לזכות בחשיפה ניכרת ובפרסום לא רק בתקשורת, למרות שאם מדובר בתיק משפטי חשוב אז בוודאי שגם שם, אלא גם בקרב לקוחות שונים אשר מעוניינים אף הם להגיש תביעות משפטיות נגד מוסדות ציבור ומוסדות פיננסיים, למשל בנקים.

סיבה נוספת שבגינה עורך דין תביעות במרכז מוכן להגיש תביעות נגד בנקים היא, שאכן מדובר בעניינים של צדק. הרבה פעמים הבנקים נוהגים באופן דורסני כנגד אזרחים מהשורה ועל כן אין ברירה אלא ללכת נגדם גם אם מדובר במאבק שייתכן ויהיה ארוך, קשה ואולי אפילו אבוד מראש.

אם אתם מחפשים עורך דין תביעות בתל אביב לשם תביעה נגד בנקים, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד אלי פיטרו, מטובי עורכי הדין בתחום. משרדו של עו"ד אלי פיטרו ייצג עד היום עשרות לקוחות מרוצים בתביעות נגד בנקים והוא ישמח לייצג גם אתכם. כל מה שעליכם לעשות זה להרים אליו טלפון ולקבוע עמו פגישה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורכי דין ליטיגציה