עורך דין מקרקעין בתל אביב

מתכננים לערוך עסקה כלשהי בתחום הנדל"ן? לרכוש דירה או אולי למכור? אם כן, עורך דין מקרקעין בתל אביב הוא הכתובת הנכונה עבורכם. עורך דין נדלן בתל אביב, וכפי שניתן לנחש מתוארו, מתמחה בעסקאות של קניית דירה, מכירת דירה והשקעה בנדל"ן. עורך הדין בקיא בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות לעסקאות אלו ומלווה את הלקוח, הלוקח בכך חלק. עורך דין נדלן בתל אביב יכול לעבוד מול לקוחות פרטיים, המעוניינים לרכוש את דירתם הראשונה ויכול גם לעבוד מול יזמים שונים, הלוקחים חלק בפרויקטי בנייה גדולים ויוקרתיים.

אילו שירותים מציע עורך דין זה

עורך דין מקרקעין בתל אביב, כמו זה המוצע לכם במשרד עורכי הדין – פיטרו ושות', מתמחה בתחום הנדל"ן ובקיא, כאמור, בכל הסוגיות המשפטיות הקשורות לתחום זה. כשמדברים למשל על רכישת דירה, יש לבחון את חוזה המכירה, יש לבדוק אילו תשלומים יש לשלם במסגרת העסקה (מס רכישה, מס שבח ועוד), יש לוודא שזכויותיו של הצד המיוצג נשמרות וכי העסקה נעשית בהתאם לחוק. בעזרת עורך דין נדל"ן בתל אביב ניתן לבצע את העסקאות בצורה מהירה וחכמה יותר, המונעת טעויות מיותרות אך בעיקר גם חוסכת את עוגמת הנפש. כשמדובר בעסקאות מקרקעין גדולות, שבהן מעורבים סכומי כסף גבוהים במיוחד, ישנה חשיבות רבה עוד יותר לפנייה אל עורך דין מקרקעין בתל אביב.

מדוע חשוב לבחור עורך דין מקרקעין מקצועי

ישנם כאלה הבוחרים לוותר על שירותיו של עורך דין נדל"ן בתל אביב, אך מוצאים עצמם ברגע האמת מתמודדים עם סוגיות לא פשוטות. בין אם מול הקבלן, המציע את הדירה, בין אם מול המוכר או מול כל גורם אחר הרלוונטי לעסקה, ליווי של עורך דין מקצועי ומיומן יכול לסייע בתהליך. סיוע של עורך דין בעל ניסיון בתחום מבטיח ניהול עסקת נדל"ן בצורה הנכונה ומניעת הונאות וגם נזקים כבדים. פעמים רבות, ובזכותו של עורך הדין, מתבטלות עסקות נדל"ן הפוגעות בזכויותיו של הצד המיוצג. עורך דין מקרקעין בתל אביב, הבוחן את העסקה, מתייחס לכל הפרמטרים הלוקחים בה חלק ועושה ככל שביכולתו כדי להבטיח שעסקת המקרקעין המדוברת אכן תהיה לטובתו של הלקוח המיוצג.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

הסכמי השקעה