עורך דין ליטיגציה תל אביב

אחד הנושאים המורכבים והחשובים ביותר בעולם המשפט הוא נושא של ליטיגציה. מדובר בנושא שמתבצע על ידי עורכי דין באופן עקרוני במסגרת משפט אזרחי ופלילי. נושא זה קיים בכל תיק ודיון אשר מגיעים לבית משפט או לכל ערכאה משפטית אחרת.

בשביל להיות עו"ד ליטיגציה טוב על עורך דין להכיר את סדרי הדין המתאימים והנכונים להליך משפטי, כך כאשר מתחיל הדיון והטיעונים בתיק הוא ידע כיצד לנהוג ומה עליו לעשות. חשוב להבהיר שעד לפני מספר שנים היתה הפרדה בין עבודה משפטית של עורכי דין לבין עבודת ליטיגציה, אך עם הזמן יותר ויותר עורכי דין החלו לערבב בין התחומים וכיום אנחנו יכולים למצוא עורך דין ליטיגציה תל אביב וכן במקומות אחרים ברחבי הארץ.

במסגרת עבודתם, וכניסיון מתמיד לקצר הליכים בבתי משפט, קיים ניסיון מתמיד להמעיט בתהליך הליטיגציה בבתי משפט, דוגמא המעטת זמן הטיעונים אשר נאמרים בעל פה וכן קיצור הליכי גביית עדויות מהעדים בתהליכים השונים. כך למשל כיום קיימים תקנות שונות שקובעות אלו תצהירים יש להגיש בכתב וכן עורכי דין צריכים להגיש סיכומים בכתב במקום בעל פה. בנוסף כיום ישנה נטייה של שופטים לדרוש הגשת בקשות בכתב ולא בעל פה, כך גם קיים תיעוד מסודר של כל הבקשות מחד וגם נחסך מהשופטים הזמן בהתדיינות אודות אותם בקשות ותצהירים.

על כן עורך דין ליטיגציה תל אביב או בכל מקום אחר, חייב להיות מודע ולהכיר את הנושא לעומק על מנת שידע בדיוק מה הם ההסדרים הנכונים, כיצד יש להגיש אותם, מתי ובאיזו צורה בשביל שהשופט יקבל אותם.

מן הסתם, קל יותר למצוא עורך דין ליטיגציה בתל אביב מאשר בערים אחרות, מעצם העובדה שמספר עורכי הדין בעיר הם הרבה יותר גבוהים מאשר בערים אחרות, עם זאת כחלק מלימודי משפט בפקולטות השונות, הן באוניברסיטאות והן במכללות, לומדים את שני הנושאים גם יחד, ועל כן ניתן למצוא אומנם עורך דין ליטיגציה בתל אביב אך גם עורכי דין באזורים אחרים.

אם אתם מחפשים עורך דין ליטיגציה תל אביב אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד פיטרו אשר ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל שלב. עו"ד פיטרו מתמחה בהגשת בקשות ותצהירים לבית משפט, הוא וצוות משרדו ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בעניין. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם צוות המשרד בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין ליטיגציה במרכז