עורך דין ליטיגציה במרכז

התחום של ליטיגציה עומד באופן נפרד יחסית מעט שנים במשפט הישראלי. הוא אומנם היה קיים מאז ומתמיד כחלק בלתי נפרד מהמשפט, אך בעבר הוא היה חלק שמשולב בדיון המשפטי ועורכי דין התמחו בו לצד ייצוג משפטי רגיל. עם השנים חל שינוי וכיום אנחנו עדים למצב בו ליטיגציה הוא תחום התמחות נפרד אשר עומד בפני עצמו, עד כדי כך שאנחנו יכולים למצוא משרדי עורכי דין יש להם מחלקות של ליטיגציה אזרחית וכן ליטיגציה מסחרית.

כך למשל משרדו של אלי פיטרו עורך דין ליטיגציה במרכז אשר מתמחה בתחום זה. אצל עו"ד פיטרו תוכלו למצוא מחלקה שלמה שעוסקת אך ורק בליטיגציה ועורכי הדין אשר עובדים במחלקה זו, מתמחים ביכולת שלהם לבטא את עצמם באופן ייחודי ומעורר השראה.

ליטיגציה היא למעשה התדיינות, ומכאן שבעיניי עורכי דין רבים שעוסקים בתחום מדובר באומנות, ואפשר לומר ענף בתוך המשפט שהוא אומנות בפני עצמה. ליטיגציה דורשת מעורכי הדין שמתעסקים בנושא להיות מאוד קפדנים, מאוד פרפקציוניסטים, בעלי יכולת להציג את הדברים באופן ברור, רהוט, שליטה מוחלטת בחומרים, הקפדה על כל פסיק ועל כל טיעון.

עורך דין אשר מתמחה בליטיגציה אזרחית או ליטיגציה מסחרית, מייצג את לקוחותיו או את שולחיו בבית המשפט או בטריבונלים משפטיים אחרים ועליו להעביר את הרעיון, מסר, את מהות הטיעון כמו שהוא לצד השני באופן רהוט ומשכנע על מנת שהצד שלו ייצא צודק ובכך ינצח במשפט או בדיון.

כמו שציינו אנחנו יכולים למצוא עורך דין ליטיגציה במרכז ולמעשה בכל הארץ, כיום במרבית משרדי עורכי הדין הגדולים ואלו שמכבדים את עצמם יש מחלקות שלמות שמתעסקות בתחום. מדובר בעורכי דין בעלי התמחות משפטית מסוימת אך מעבר לכך הם טוענים גדולים ויודעים לעמוד מול קהל ולהציג לוגיקה של טיעונים מבוססים על ראיות ועדויות, מתוך כוונה להציג את העניין שלשמו באו. אותם עורכי דין עוברים לא פעם התמחויות והכשרות שעוזרות להם לפתח עוד יותר את הפן המקצועי הזה.

לסיום, אנחנו רוצים לחזור אל עו"ד אלי פיטרו ולהמליץ לכם עליו. אם אתם מחפשים עורך דין ליטיגציה במרכז, זה הזמן לפנות אל עו"ד פיטרו, הוא ישמח לעמוד לרשותכם לכל עניין ולכל נושא. כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים והוא יחזור אליכם בהקדם עם הצעה לפגישה שם תוכלו להציג בפניו את הבעיה שלכם והוא ידע לטפל בה בצורה הטובה ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין דיני חוזים