עורך דין חוזים בתל אביב

חוזה הוא מסמך הקובע תנאי התקשרות בין בני אדם או מוסדות. החוזה קובע את תנאי ההתקשרות, את חובותיו וזכויותיו של כל צד, וכן את הסנקציות שינקטו במידה ומי מן הצדדים הפר את ההסכם. עורך דין אלי פיטרו, עורך דין חוזים בתל אביב, הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום עריכת חוזים מסחריים. במשרד עורכי הדין פיטרו ושות תקבל יעוץ וייצוג הולמים, שיובילו לחוזה הערוך ומנוסח בצורה הטובה ביותר עבורך. כמו כן, במידה וקיימת הפרה של חוזה חתום, נייצג אותך מול הצד השני בדרך הטובה ביותר.

הקפדה על הפרטים

 עורכי דין חוזים, נדרשים לתשומת לב מרבית בעת עריכה, בדיקה, וניסוח חוזים מסחריים, שכן כל פרט הנכתב בחוזה הוא חשוב ומחייב. מרגע שחתמת על החוזה הנך מחויב לכל מה שנכתב בו, ואת הפרטים שלא נתת עליהם דעתך, לא תוכל להכניס לחוזה בדיעבד. אלי פיטרו, עורך דין חוזים בתל אביב, יקפיד על כל אות, ויוודא כי לא נשמט שום פרט חיוני מן החוזה. לפני חתימה על חוזה כלשהו, בין אם זה חוזה מסחרי, חוזה שכירות, הסכם עבודה, הלוואה, הסכם שותפות, או כל חוזה אחר, יש להיוועץ בעורך דין. עורכי דין חוזים יעברו על החוזה, ויבדקו האם יש בו סעיפים שמפלים אותך, האם חסרים בו סעיפים להגנתך והאם החוזה מאוזן הוגן.

 הפרת חוזה

במקרה של הפרת חוזה, יש לפנות לעורך דין בקיא בדיני חוזים, שיפעל בכל הדרכים האפשריות להשבת זכויותיך. עורך דין מנוסה ידע למצוא את הנקודות שעומדות לזכותך, כך שתקבל את הפיצוי המרבי המגיע לך על פי חוק. בין אם מדובר במעביד שהפר את זכויותיך, ובין אם מדובר בשותף עסקי שלא ממלא את התחייבויותיו, עורך דין אלי פיטרו ידע כיצד לעזור לך.

ניסיון ומומחיות

 בבואך לפנות לעורך דין חוזים, הקפד לפנות לעורך דין בעל ניסיון בתחום, לא כל אחד שמכריז על עצמו כעורך דין חוזים בתל אביב או בכל מקום אחר, אכן צבר מספיק ניסיון וידע בתחום. אלי פיטרו וצוות המשרד פיטרו ושות, מעמידים לרשותך ניסיון רב שנים בעריכת דין בענייני חוזים, וישמחו להעניק לך את השירות הטוב ביותר .

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עו"ד קבוצות רכישה