עורך דין דיני חוזים

מה יש בין אדם לאדם אם לא חוזה כתוב אשר אותו צריך לקיים על פסיק ועל הנקודה שבו? אומרים שהמשפט והחוק נתונים לפרשנות, אין ספק שבעולם המשפט, מעטים הדברים שנתונים לפרשנות כמו חוזים, על אף שהם כתובים, על אף שהם חתומים בין הצדדים, הרי שכל חוזה וחוזה נתון לפרשנות, אחרת למה משמש עורך דין דיני חוזים?

עורך דין דיני חוזים הוא אחת מעורכי הדין המבוקשים ביותר וההסבר לכך הוא פשוט, כמעט בכל הליך שהוא קיים חוזה, חוזה עבודה, חוזה רכישה, חוזה שותפות, חוזה קניין ועוד. על כן בכל הליך בו יש צורך לכתוב חוזה, אנחנו נבקש את עזרתו של עורך דין דיני חוזים, בוודאי אם יש צורך לפרש ולהסביר חוזים או במקרה וחס וחלילה ישנה הפרה של חוזה, אז אנחנו נקרא לעורך דין שייצג אותנו לפני ובזמן המשפט, במטרה להוכיח שהיתה הפרה ועלינו לקבל פיצוי על כך.

כשאדם חותם על חוזה עם אדם אחר או כשחברה חותמת על חוזה עם חברה אחרת, הרי שאז יש 3 מטרות לשני הצדדים. ראשית, להביא את כל הסיכומים ביניהם לחוזה, בצורה ברורה ומפורשת, שלא יישארו מקום לפרשנויות. שנית, לא לשכוח שום פרט בחוץ, שכן החוזה מחייב רק את מה שכתוב בו, מה שלא כתוב הוא לא מחייב ולכן אנחנו נרצה שיהיה כתוב בו כמה שיותר ושלא נשכח בחוץ דבר, שלוש, שהסנקציות בו יהיו ברורות, כלומר אם חס וחלילה נגיע למצב שאחד הצדדים מפר את החוזה, שנדע בוודאות מה עונשו. לשם כך אנחנו צריכים עורך דין חוזים במרכז העניין.

עורך דין דיני חוזים ידע לכתוב את החוזה בצורה שגם יהיה נכון מבחינה משפטית וגם ברור לשני הצדדים, כמו כן הוא ידע לעמוד על הסייגים והבעיות בחוזה, הוא יבין בדיוק איפה נמצאות המלכודות השונות, וינחה את שני הצדדים במקרה וישנן נקודות שלא נפתרו ועלולות להביא למחלוקת בעתיד. ככל שעורך דין דיני חוזים יהיה מעורב יותר בכתיבת החוזה, כך הסיכוי שהחוזה יצא לפועל בצורה נכונה.

לסיום, אם אתם עומדים בפני כתיבת חוזה, זה הזמן לפנות אל עו"ד אלי פיטרו, עורך דין חוזים תל אביב עם משרד איכותי שישמח לעזור לכם בניסוח החוזה או בדיקה שלו לפני חתימה. עו"ד פיטרו ישמח לעמוד לרשותכם לכל עניין ושאלה בכל צורך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין בנקאות