עורך דין בנקאות

אחד המוסדות הבעייתיים ביותר בישראל עבור האזרח הקטן ובוודאי אחד המוסדות החזקים ביותר בישראל באופן כללי, הם הבנקים. כל הבנקים, כולל הקטנים שביניהם, מחזיקים בידם עוצמה רבה שמשפיעה על חיינו בצורות שונות ורבות, היא משפיעה עלינו הן כאנשים פרטיים והן כבעלי עסקים, בעלי מקצוע וכן כחלק מחברות ותאגידים משפטיים שונים. לכן בכל פעם כשיש לנו בעיה עם הבנק,רצוי מאוד להיעזר בעורך דין המתמחה בבנקים.

עורך דין בנקאות הוא אדם אשר מתמחה בכל החוזים והרשומות הבנקאיות, מכיר את החוקים והתקנות השונים, מעודכן בכל החוקים והתקנות שמחוקקת הכנסת ומוציא בנק ישראל, יודע כיצד עובדת מערכת היחסים בין בנק ללקוח, הן לקוח פרטי והן לקוח עסקי, ועוד. עורך דין בנקאות מתמחה בכל הנושא של ערבויות, משכנתאות, הלוואות, תוכניות חסכון, וכן מכיר היטב את הנושא של הקשר בין בנקים להוצאה לפועל ועוד. על עורך דין בנקאות להכיר את הנושא של חובת גילוי מוגברת במקרה של עסקאות וחתימות על מסמכים, וכן את עיקרון תום הלב ועקרונות נוספים שאמורים להנחות את פקידי הבנק כשהם מציעים ללקוחות שלהם כלים ומכשירים פיננסים שונים והצעות שונות שיכולות לכאורה לעזור להם.

חשוב להבהיר, עורך דין המתמחה בבנקים נמצא תמיד בבעיה מסוימת כשהוא עומד מול הבנק, הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, בדרך כלל מדובר על עורך דין ממשרד, טוב ככל שיהיה, אשר איננו מגיע לגודל ולרמה של סוללת עורכי דין שהבנק יכול להרשות לעצמו. בנקים מגובים בדרך כלל בעורכי דין מהשורה הראשונה במעלה, מאחר ולהם יש אפשרויות כספיות כמעט בלתי נגמרות, אז עורך דין בנקאות לא יכול להציע ללקוח שלו את מה שעו"ד בנקים מציע להם.

לכן על חוסר היכולת להציע שירותים מסוימים, צריכה לחפות מקצועיות, הוגנות, מסירות אין קץ, וכמובן תמיכה נרחבת בכל התהליך. ישנם לא מעט עורכי דין אשר עשו קריירה שלמה בזכות ניצחון קטן על הבנקים, לעיתים כל מה שצריך זה ניצחון קטן.

אם אתם מעוניינים בעורך דין בנקאות מהשורה הראשונה, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד אלי פיטרו, מדובר בעורך דין המתמחה בבנקים מהטופ שבעורכי הדין אשר בישראל, הוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה. אם אתם מעוניינים להגיש תביעה נגד אחד מהבנקים בישראל, עו"ד פיטרו הוא האיש שלכם, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמו קשר והוא ייצג אתכם בשמחה רבה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עו"ד משפט מסחרי