עו"ד משפט מסחרי

אחד התחומים הגדולים והנרחבים ביותר בעולם המשפט, הוא התחום של משפט מסחרי.  חלק גדול מעורכי הדין בוחרים להתמחות בנושא זה כי כאן טמון הכסף הגדול, אך יתרה מזו משפט מסחרי מכיל בתחומו ענפים שונים בהם אמור להתמחות כל עו"ד משפט מסחרי או לפחות להכיר אותם על מנת לשרת את קהל לקוחותיו.

על מנת להבין את הענפים השונים, נסביר בקצרה מה זה משפט מסחרי. עולם המשפט מחולק למספר ענפי על, משפט פלילי שנערך בין המדינה לאזרחים, משפט חוקתי שמתייחס לחוקים של המדינה, משפט בינלאומי בין מדינות ומשפט אזרחי שהוא בין אזרח לאזרח. משפט מסחרי שייך כמובן לענף על של משפט אזרחי וטומן בחובו תחומים וענפים שונים, כגון:

  • דיני חוזים
  • דיני נזיקין
  • דיני קניין
  • דיני תאגידים
  • הגבלים עסקיים
  • דיני ביטוח

בדרך כלל מי עו"ד משפט מסחרי ולא משנה אם מדובר בעורך דין מסחרי במרכז או עורך דין מסחרי במקום אחר, מייצג עסקים ובעלי חברות מסוגים שונים. ישנם משרדי עורכי דין שבוחרים ללכת על חברות ובעלי עסקים קטנים בעוד שישנם משרדי עורכי דין שבוחרים ללכת על מה שנקרא "הכרישים הגדולים" קרי תאגידים וחברות גדולות, כך הם יכולים להציג חיובים משמעותיים על שעות עבודה שונות.

עורך דין מסחרי בתל אביב נהנה כמובן מקרבה רבה יותר, פיזית, למשרדי העסקים והתאגידים הגדולים בישראל מצד שני, אנחנו יכולים למצוא אל מעט משרדים של עורכי דין מסחריים באזורים אחרים בישראל אשר מייצגים בנאמנה גם תאגידים וחברות גדולות בישראל וגם חברות ותאגידים מחו"ל שיש להן שלוחות בישראל. בדרך כלל עו"ד משפט מסחרי מבקש להרחיב את הלקוחות שלו גם אל מעבר לים, על מנת לבסס לעצמו קהל לקוחות לא רק ישראלי. חשוב להבהיר שחלק גדול מעבודתו של עורך דין משפט מסחרי נעשה כיום במסגרת עסקאות וחוזים בינלאומיים ומכאן גם הצורך להכיר משרדי עורכי דין בחו"ל וכן את החוק הבינלאומי ובפרט חוק של מדינות שונות בעולם.

לסיום, אנחנו שמחים להמליץ לכם על עו"ד אלי פיטרו, לו יש משרד עורכי דין בתל אביב. עו"ד פיטרו הוא עו"ד משפט מסחרי מנוסה שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור עמו קשר ולקבוע עמו פגישה בהקדם על מנת שיוכל לעזור לכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

משרד עורכי דין מסחרי