עו"ד הייטק

עורך הדין אלי פיטרו, הוא עו"ד הייטק, בקי בתחום ובעל ניסיון מוכח. תחום עריכת הדין בהייטק דורש התמחות וידע רב מערכתיים, ובמשך השנים רכשו במשרד עו"ד פיטרו ושות' ניסיון רב בטיפול בכל הנושאים הקשורים והרלוונטיים. ניסיון זה יעמוד לרשות כל הפונה למשרדנו, ויתרום להצלחת עניינו. אין להמעיט בחשיבות הניסיון וההתמחות הנדרשים, על מנת שתקבלו ייצוג ולווי הולם, שכן התחום מורכב ומשתנה תדירות.

התמצאות בתחום

 עו"ד הייטק צריך להתמצא בטכנולוגיה המתקדמת, במחשוב, באינטרנט, ובכל החידושים האחרונים. כמו כן, עליו להיות בקי בכל הקשור להקמת חברות, עריכת חוזים, סחר מקוון וזכויות קניין רוחני ברשת. בנוסף לכך, עליו להתמצא בכל הקשור לענייני רכישת חברות, ולסחר בינלאומי, מכיוון שעסקאות רבות בהן מטפל עו"ד סטארט-אפ עוסקות בעסקאות רכישת חברות, המערבות חברות ממקומות שונים על גבי הגלובוס. עורך דין העוסק בתחום ההייטק עוסק בעריכת חוזים לרכישת תכנים ברשת, בהקמת אתרים, ברכישת אתרים, במיזוג בין אתרים, באחסון מידע ועוד תחומים הקשורים לאינטרנט ומצריכים ידע והבנה של התחום.

קניין רוחני

 עו"ד סטארט-אפ נדרש לידע ובקיאות בנושאי קניין רוחני ורישום פטנטים, שכן על חברות הסטארט-אפ להקפיד, שאינן מבססות את פעילותן על פטנט, שירות, או רעיון שכבר רשום על שמה של חברה אחרת. חוזי קניין רוחני מהווים סוגיה סבוכה, שעו"ד הייטק צריך להכיר על בוריה.

גיוס כספים

תחום נוסף בו עוסק עורך דין הייטק, הוא גיוס כספים. שכן חברות הסטארט-אפ נדרשות למימון על ידי מקורות שונים, בכדי שיוכלו לפעול.

לסיכום

 תחום המחשוב, האינטרנט, וההייטק, מציג סוגיות רבות בתחום עריכת הדין. עו"ד הייטק נדרש לידע, ניסיון והבנה המתפרשים על פני תחומים שונים, החל מהבנת הזירה הטכנולוגית, דרך התחומים השונים – סחר ברשת, אתרים, קניין רוחני ועוד, וכלה בידיעת ההקשרים והסוגיות המשפטיים הקשורים לכל תחום ועניין. משרד פיטרו ושות, רכש ניסיון רב בייצוג לקוחות שונים בתחום, ויעמיד לרשותכם עו"ד הייטק מומחה ומנוסה, שילווה אתכם, ויטפל בענייניכם בדרך הטובה ביותר. בבואכם לשכור את שירותיו של עורך דין, אל תתפשרו, וודאו כי הוא רכש ניסיון מספק בעבודה בתחום.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

עורך דין בנקים